ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

13 Mayıs 2024, Pazartesi 11:56   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   TOKAT`TA ŞEHİT SAYISI 7`YE YÜKSELDİ!
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2010 Çar 13:49:43sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

DURTY ;

hangi tartışma?

hangi şahıslar??

şahısları  forum başlığına cevap diye içeriğine sokan kim?

fikirler serdedilecektir.hatta fikirlerin ısbatında belki yardımcı deliller olarak kişilerin fikirleride  bulanacaktır.kimsenin kıvırdığı yok.ama  "dinime küfreden müslüman olsa bari" sözünü hatırlatmakta fayda görmekteyim.öyle birisinin fikrini destek maksadıyla yazki herkes sebeplensin, nemalansın.

binlerce klasör delil ,silah-mühimmat-bomba-boru(!),kağıt parçası(!) dava dosyası, kabul gören iddianame(3 adet),ses kayıtları,kozmik telefon takibi,telsiz görüşmeleri....ortalıkta geziyor.termal kamera görüntüleri var.

hala ısrarla benim TSK` ya dil uzattığımı iddia ediyorsunuz.bir kere daha ben tekrar edeyim.TSK`ya değil, TSK içerisine sızmış,çöreklenmiş,zihniyeti malum personelinedir heykırışım.kaldıki sen "soruma cevap vermedin" diye bana kelime oyunları içerisinde kemiksiz, omurgasız türünden oyuncuklarla fiş oyunu oynuyorsun.heceleme devresini geçince haber ver!

sana doğrudan ,bodoslama ve direkt bir yanıt al işte ."her şekli almam ben , şekil veririm"

BUDUN

BUDUN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2010 Çar 18:22:17sohbet oyun linki

perfectman70
prefect  bu komplu paronoyaların öyle beynine yerleşmişki gerçek kimliğinle gel diyorsun  beynine şunu yerleştir benim gerçek nikim millet anlamına gelen BUDUNDUR sen yılmaz özdile laf uzatacağına tarafçılığını yaptığın tarafın sorumlusu kendi bacımı bana yasaklıyan inancı redediyorum diyen ahmet altana laf uzat

bakın en son demokrat olacaklar bu fetullahçı liberal eski kominist döneklerin neden demokrat olamıyacağını akpnin yaptığı bazı eylemlere tepki vermemelerinden belidir

muhalif gazetecilerin başbakanlık gezilerinde bulundurulmaması,
- gazeteler için "artık bu gazeteyi almayın" denmesi,
- mizah dergilerine dava açılması,
- içkili yerlere ruhsat verilmemesi, ruhsatların iptal edilmesi (kırmızı bölgeler miydi neydi öyle bir proje vardı konuyla ilgili olarak )
- kendilerini eleştiren akademisyenlere ve sivil toplum örgütlerine "işinize bakın" denmesi,
- özellikle ergenekon davasında, elmalarla armutların karıştırılarak çamur at izi kalsın politikasının uygulanması ( elma : ilhan selçuk, armut: veli küçük - örnekler çoğaltılabilir)
- her sene 19 mayıs kıyafetleri krizi yaşanması,
- vakit gazetesinin türban kararını verenler bunlar diye çarşaf çarşaf danıştay üyelerinin resmini basması ve buna hiçbir tepki gelmemesi,
- pek çok kere yargıya sözle müdahale edilmesi,

işte prefect senin zihniyetin bunlara tepki vermiyor bunlar komploda değil yaşanmış olaylar ama sizin gibiler TSK düşmanlığından dolayı karara bağlanmamış ergenekonu kimin tarafından gömüldüğü mahkemece tespit edilmemiş silahları kullanıyorsun cünkü sen demokratsın ya :D

asıl amacınız nedir biliyonmu bu komplo şizofren ruh haliyle gündemi gerçek halkın canını yakan konulardan çekip böyle hayali teorilerle halkın gerçek gündemini unutmanız istemek bu halk biliyorsunuz çoğu şeyi çok kolay unutan bir millet nedir bu unutulanlar

1. çalmak çırpmak
2. devleti yabancı şirketlere peşkeş çekmek
3. yolsuzluk alanında master yapmak
4 dünya malı fani degil baki mantıgıyla cebini doldurmak
5. yalnızca kendini değil, es dost çoluk çocuk yedi sülaleyi trilyoner yapmak, kadrolaşmanın suyunu çıkarmak
6. halkı vergi ve zam manyağı yapmak
7. işsizlik almış başını gitmişken, birçok fabrika, şirket, dükkan kapatılmak zorunda kalırken hamdolsun kriz teğet geçti diyerek milleti uyutmak
8. oy ugruna türbanı sorun olarak gündeme getirmek
9. oy ugruna trt şeşi acmak
10. oy ugruna daha da davos`a gitmemek
11. bütün bunlara müslümanlıgı alet etmek

bu ülke tarihinde başarılı hükümetler görmedi evet. ama suanki kadar kadrolasan, bütün gücü elinde bulunduran, kendini allah sanan, arkası saglam, askerine, çiftçisine hakaret eden, saygısız, dolandırıcı, ülkeyi soyan, paraya tapan sözde müslüman bir yönetime de sahit olmamıstık. hamdolsun, bu günleri de gördük! en kötüsü de ne biliyor musunuz? bütün bunlara ragmen yapılan anketlerde yine en yüksek oy oranının akpnin olması.

ülkede herkes dinleniyor bunada tepki vermezsiniz değilmi cünkü sizin esas amacınız orduyu pasifize etmek başka bir amacınız yok...

perfectman70

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2010 Per 09:59:28sohbet oyun linki

budun evladım

çok saptırttın  başlığı amacından.

gerçeklerden  kaçamazssın!!yüzleşmelisin!!

bana mış-miş-müş-muş ..... ile biten cümlelerle gelme...

belgelerle gel..

mesela bir  termal kamera görüntüsü ile gel..

bir telsiz konuşması ile gel.

bir fotoğraf ile gel. şöyle bekaa vadisinde elince çiçekler ile gel

danıştay baskını ile ilgili hala uydurma tezler ile yazma.

davası bile birleştirildi."ya allah bismillah dedi bastı tetiğe" diyen zavallı gazeteleri  tabiiki almayalım.zira tetiğe basan şahisyetsiz "ulusalcı" çktı.CEBİNDEN KİMLİĞİ ÇIKTI.100 ayrı insan  hakkında şahitlik yaptı(konu-komşusu-arkadaşalrı-mah.sakinleri) camiinin önünden bile geçmeyen birisi "ya allah  bismillah" diyecek vee....

10 tane madde sıralamışsın, zırvalamışssınen kompedan olduğun  bölüm olduğundan hakkını vereyim.vallahi bravoo.

artık sen yazmasan BUDUN!!!

Sen yazınca  ,KCK` ya operasyonlar düzenleniyor,askerler içeri alınıyor,tetikçiler bir bir silahları ile yakalanıyor!!

bak tümgeneral  ersöz bile diyorki" artık konuşacağım"birileri korksada,panik yapsada,tehdid etsede.....

sen bir sussan BUDUN!!! ( susmak altındır demiş bidon kafalılar)

yeteri kadar avukat var!!!ama hepsinde  diploma (!) var.. ya sende??

hulasa,  başlığımız  tokatta şehid edilen  aziz askerlerimizdi. şuraya nerden geldik ???

iki yüzlü ,iki taraflı oynayanları lanetliyoruz...

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2010 Per 10:56:32sohbet oyun linki
perfectman70 :

DURTY ;

hangi tartışma?

hangi şahıslar??

şahısları  forum başlığına cevap diye içeriğine sokan kim?

fikirler serdedilecektir.hatta fikirlerin ısbatında belki yardımcı deliller olarak kişilerin fikirleride  bulanacaktır.kimsenin kıvırdığı yok.ama  "dinime küfreden müslüman olsa bari" sözünü hatırlatmakta fayda görmekteyim.öyle birisinin fikrini destek maksadıyla yazki herkes sebeplensin, nemalansın.

binlerce klasör delil ,silah-mühimmat-bomba-boru(!),kağıt parçası(!) dava dosyası, kabul gören iddianame(3 adet),ses kayıtları,kozmik telefon takibi,telsiz görüşmeleri....ortalıkta geziyor.termal kamera görüntüleri var.

hala ısrarla benim TSK` ya dil uzattığımı iddia ediyorsunuz.bir kere daha ben tekrar edeyim.TSK`ya değil, TSK içerisine sızmış,çöreklenmiş,zihniyeti malum personelinedir heykırışım.kaldıki sen "soruma cevap vermedin" diye bana kelime oyunları içerisinde kemiksiz, omurgasız türünden oyuncuklarla fiş oyunu oynuyorsun.heceleme devresini geçince haber ver!

sana doğrudan ,bodoslama ve direkt bir yanıt al işte ."her şekli almam ben , şekil veririm"

tsk içine sızmış malum personelin zihniyetini okuma yetenegine sahip  telepati yetenegi had safhada olan perfectman dan istedigimiz sadece bir soruya cevap vermesi iken algıda secicilik kısmını es gecip polat alemdarcılık oynamasını anladımda ben hala herhangibir laf etmedim beyhude ugraşma cabasını anlayamadım.senin bu yaptıklarına ben ihanet derim , kimileri cehalet der birileride kalkıp asalet der , senin gibilerde demokrasi der ..7 şehit haber geldiginde aaa cok ilginc orası mhp nin kalesi ,  tamda barış zamanında , şahinler gitti yaşasın güvercinler ,  bu saldırıda bi iş var acaba pkk yapmamış olamazmı tadnda bir yazı yazıp ondan sonrada  konuları başka mecralara cekmeye gerek yok. benim sordugum perfectman ın bu başlıktaki ilk yazısındaki ergenekon imasına istinaden ki pkk nın yaptıgını kabul etmesine ragmen daha ne gibi delil emare done bilgi istiyosun yerinde tetkikmi yapacaksın be adam diye sordum ama beyhude yine cevap alamadım..

burası kurtlar vadisi , perfectman polat alemdar olsaydı belki şekil almam şekil veriri sözü güzel olabilirdi ama kurtlar bile bilirki tükürdügünü yalamak hernekedar bir erdem gibi görünsede steril ortamda olmazsa öksürüklere ve böyle karından konusmalara sebebiyet verir.

muhsin yazıcıgolunun helikopterini  ntv muhabirinin 100 kere telefon acması düşürdü diye başlık atıp bunu günlerce savunan bir gazetenin okuyucusu ile farkım  terliksi hayvanla puma arasındanki fark kadardır..

perfectman70

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2010 Per 11:29:17sohbet oyun linki

durty ;

1-tsk içerisine sızmış malum personeli tanımak için  zihin okumaya,yada hipnoz ile ifade almaya gerek yok.okadar açık-seçik ve arsızca işler yapmaya başladılarki(müzede öğrencileri bomba ile öldürmeye kadar),yıllarca kadrolu tercumanlık yapan personelinin ifadeleri,vardır yoktur muamması heyulaları içinde JİTEM bilmecesi,milyonlarca liralık ödeneklerin  buhar olması.......binlerce döküman ve klasör delil varken  zihin okumaya gerek yok.

2-polatcılık,alemdarcılık oynamak demek ne demek acaba? ben daha toplamda bile üç  bölüm bile izlemedim.

3-şahinler, güvercinler iki ayrı kategoride değerlendirmeli.hayvanları karıştırmamalıbirisi evcil hayvandır, diğeri yaban!!

4- 7 şehid haberine sevinen , yada altından bir rant sağlamak amacı ile girişimde bulunan sizin gibi olsun!!üstlenen örgüt içinde sempati duyan her kim varsa ALLAH belasını versin.. lakin  TSK  da bulunan (envanterde)silah nasıl oluyor da yine asker vuruyor, sivil vuruyor??nasıl oluyor hizbullahın  katlettiği insanların bedeninden çıkan mermi ile,pkk nın katlettiği askerimizin vucudundan çıkan mermi aynı silahtan çıkıyor???kim veriyor 4.000 adet keşnikofu???kimler ver diyor??nerede veriyorlar??

5-tükürük yalamak mevzuunda ise sadece şunu söylemek isterim.böyle mide bulandırıcı,pis benzetmeleri yapan yapsın.benim işim olmaz.ben bana yapılan hakaretamiz ithama karşılık lisanı hal ile cevabımı yazdım.alındınsan söyle bilelim, öksürük ,karın ağrısı ,baş ağrısı-mide bulantısı falan varsa H2N3 dür korkma geçer..

6-bu senede kurban hacca denk geldi   ..  diye bir başlık atmak nasıl bir haber ise, imam keçi çaldı  haberi nasıl bir haber ise, saatlerinizi 100 yıl geriye alın, 100 yıl geriye gidiyoruz.....411 el kaosa kalktı,demokrasiye kurşun sıkıldı,ordu göreve, genç subaylar  falan filan, iran oluyoruz,malezyalaştırılıyoruz,afganistan olacağız ,yemedi yugoslavya oluyoruz .... nasıl haber değeri taşıyorsa, o başlıklarda haberdir.başlıktır.manşettir.atanalar versin hesabını.

7- madde 3 tede belittiğim gibi hayvanlar daireisnin  içine girmeye gerek yok. helal dairesi her türlü keyfe kafiidir

BUDUN

BUDUN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2010 Per 12:57:07sohbet oyun linki

prefect denen zavalı şahsiyetsiz olduğunu cok iyi ıspatlıyorsun birincisi senin belgelerin neresi gerçek bana belgelerle gel diyorsun sen daha budunun anlamını bilmiyecek kadar zavalı birisi olduğun için dalga geçiyon mış miş degil bunlar su anki yaşananlar yalaklığın öyle gözünü köreltmişki diktatör hükümetin yalakalığını yapmaktan kendini alı koyamıyorsun

mal herif vakit gazetesinde danıştay üyeleri hedef gösterilmedimi gözün körmü senin bu arada yeteri kadar avukat demisin ben kendim hukuk öğrencisiyim senden daha iyi bilirim avukatlık yapmayı sen avukat olmadan sırf yalaklık için olayları görmezlikten gelip avukatlık yapıyorsun söyle bakayım ne kadara satıldınsa sana daha fazla para vereyim  birazda bizim icin yaz hayali dünyanı aslanım fidanım

badrhari19

badrhari19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2010 Per 13:46:05sohbet oyun linki

..

perfectman70

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2010 Per 14:15:26sohbet oyun linki

insanlara abuk subuk isimler takmak marifetmidir??

hakaret etmek ??

sen  muhatap alınmayacak kadar  cahilsin(!)... medeni insan olmadığını ısbata gerek yoktu

zZkUmArBaZz

zZkUmArBaZz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2010 Per 14:21:35sohbet oyun linki

Bu ilaçlı kafalarla bu konulara girmek büyük hata. Ne dersen de aynı lafların laciverdiyle cevap verirler nasılsa;  Ordu yıpranıyor, siz vatan hainisiniz, Pkk kabul etti daha ne kurcalıyosunuz, hebele hübele küfür  

CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir